Office

FreeForm

Soczewki do pracy przy komputerze

Soczewki linii OFFICE przeznaczone są dla osób, które potrzebują wyjątkowo komfortowego widzenia podczas pracy w pomieszczeniach. Dzięki swojej konstrukcji soczewki linii OFFICE zapewniają dobre widzenie w odległościach od 30 cm do 4 m dlatego są doskonałym rozwiązaniem dla Klientów z prezbiopią pracujących przy komputerze, w biurze, których praca wymaga doskonałego widzenia zarówno w odległościach bliskich jak i pośrednich.

 

 

OFFICE FreeForm

Soczewki z wewnętrzną progresją produkowane w nowoczesnej technologii FreeForm. W porównaniu z konwencjonalnymi soczewkami gwarantują szersze pola widzenia oraz redukcję zniekształceń obrazu i efektu pływania.

Soczewki OFFICE FreeForm gwarantują bardzo komfortowe widzenie w odległościach od 30cm do 4m dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas codziennej pracy. Patrzenie na dokumenty, ekran komputera lub na inne osoby w biurze jest bardzo łatwe i nie wymaga wykonywania męczących ruchów głową.

Soczewki OFFICE FreeForm są doskonałym rozwiązaniem dla lekarzy, prawników, nauczycieli, wykładowców oraz wszystkich osób pracujących w biurze  (np. czytanie dokumentów, praca przy komputerze, prowadzenie prezentacji), wykonujących różnego rodzaju prace domowe i zajmujących się różnego rodzaju hobby (np. malowanie, gra na instrumentach).