Soczewki

fotochromowe

Ochrona przed słońcem

SuperPhoto

Soczewki wykonane z materiału fotochromowego w indeksie 1.56. Charakteryzują się bardzo dobrą przejrzystością (do ok. 90%) w pomieszczeniach oraz stopniem zabarwienia na zewnątrz – do 65%. Soczewki zapewniają również szybką zmianę zabarwienia. W ciągu 5 minut od powrotu do pomieszczenia soczewki SuperPhoto zapewniają transmisję światła na poziomie 70%. Soczewki SuperPhoto zapewniają 100% ochronę przed UV.

Dostępne kolory:

  • Brązowy (11 – 65%)
  • Szary (11 – 65%)

Acclimates

Soczewki z powłoką fotochromową zapewniającą jednolite zabarwienie nawet w przypadku różnicy mocy soczewki lewej i prawej. Charakteryzują się bardzo dobrą przejrzystością (do 92%) w pomieszczeniach oraz stosunkowo wysokim stopniem zabarwienia na zewnątrz – do 80%. Czas odbarwienia soczewek Acclimates do poziomu 70% transmisji światła wynosi 13 minut. Soczewki Acclimates zapewniają 100% ochronę przed UV.

Dostępne kolory:

  • Brązowy (11 – 80%)
  • Szary (11 – 80%)

SunSensors+

Cienkie i lekkie soczewki fotochromowe w indeksie 1.56. Wykonane z wysokiej jakości materiału fotochromowego firmy Corning Inc. Charakteryzują się bardzo dobrą przejrzystością w pomieszczeniach oraz stosunkowo wysokim stopniem zabarwienia na zewnątrz – do 83%. Soczewki SunSensors+ zapewniają 100% ochronę przed UV.

Dostępne kolory:

  • Brązowy (14 – 83%)
  • Szary (15 – 80%)

Transitions VII Signature

Soczewki fotochromowe z najnowocześniejszą powłoką fotochromową. Stanowią doskonałe połączenie przejrzystości w pomieszczeniach, doskonałego zaciemnienia na zewnątrz oraz krótkiego czasu odbarwienia soczewek. Dzięki umieszczeniu powłoki fotochromowej na zewnętrznej stronie soczewki Transitions VII Signature zapewniają jednakowy stopień zabarwienia bez względu na różnice mocy pomiędzy soczewkami. Soczewki Transitions VII produkowane są w indeksach od 1.50 do 1.74 i zapewniają 100% ochronę przed UV-A i UV-B..

Dostępne kolory:

  • Brązowy (5 – 85%)
  • Szary (6 – 85%)

Transitions XTRActive

Soczewki fotochromowe oferujące najwyższy stopień zaciemnienia również w wysokich temperaturach. Specjalna technologia fotochromowa zapewnia zaciemnienie soczewek Transitions XTRActive również wewnątrz samochodu. Soczewki Transitions XTRActive zapewniają 100% ochronę przed UV-A i UV-B.

Dostępne kolory:

  • Szary (11 – 96%)

Transitions Vantage

Najnowsze soczewki fotochromowe ze zmienną polaryzacją. Unikatowa technologia Transitions soczewki pozostają  przejrzyste wewnątrz pomieszczeń a na zewnątrz pod wpływem promieniowania UV zaciemniają się i zapewniają efekt polaryzacyjny. Im mocniejsze zabarwienie soczewek tym mocniejsze działanie filtra polaryzacyjnego. Soczewki Transitions VANTAGE zapewniają 100% ochronę przed UV-A i UV-B.

Dostępne kolory:

  • Szary (11 – 89%)