O

firmie

VISIO Polska Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku soczewek okularowych z sukcesem zaopatrująca polskie salony optyczne w najwyższej jakości soczewki okularowe. Doświadczenie to poparte jest wieloletnią współpracą z tak uznanymi markami jak SEIKO i PENTAX.

W oparciu o te doświadczenia została stworzona  nowa linia soczewek: S-COMFORT Line jako odpowiedź na zapotrzebowanie polskich Klientów i polskich salonów optycznych. S-COMFORT to profesjonalna linia markowych soczewek okularowych przeznaczona dla użytkowników oczekujących najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Soczewki S-COMFORT produkowane są w nowoczesnych laboratoriach przy użyciu najnowszych technologii optycznych. Wszystkie soczewki okularowe S-COMFORT produkowane są zgodnie z wymaganiami norm: ISO 8980-1, ISO 8980-2, ISO 8980-3, ISO 10993, ISO 14001, ISO 14889.

Wszystkie oferowane na rynku europejskim soczewki okularowe S-COMFORT spełniają wymagania określone dyrektywą 93/42/EEC i są oznakowane znakiem zgodności CE.

Wszystkie soczewki okularowe S-COMFORT uszlachetnione wielowarstwowymi, zintegrowanymi powłokami antyrefleksyjnymi, gwarantują najwyższą jakość widzenia, wspomagają wzrok i chronią oczy podczas pracy przy komputerze, zapewniają również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.