Computer

FreeForm

Soczewki do pracy przy komputerze

Soczewki linii COMPUTER FreeForm to nowoczesna konstrukcja soczewek z wewnętrzną progresją przeznaczona dla osób, które potrzebują szczególnie komfortowego widzenia w odległościach bliskich i pośrednich. Szerokie pole widzenia w odległościach bliskich i pośrednich pozwala na wyeliminowanie męczących ruchów głową, które występują w soczewkach jednoogniskowych lub tradycyjnych soczewkach progresywnych podczas przenoszenia wzroku pomiędzy dokumentami a ekranem komputera.

Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji soczewki COMPUTER FreeForm doskonale sprawdzają się podczas pracy biurowej i pracy przy komputerze.

 

 

Soczewki linii COMPUTER FreeForm zapewniają:

  • wyeliminowanie ograniczeń widzenia w odległościach bliskich występujących w innych konstrukcjach soczewek
  • szerokie pole widzenia
  • komfortowe widzenie stanowiska pracy
  • redukcję zniekształceń obrazu i efektu pływania
  • brak konieczności wykonywania męczących ruchów głową
  • łatwą i szybką adaptację

Aby zapewnić jak najlepsze dostosowanie soczewek COMPUTER FreeForm do oczekiwań Klienta dostępne są dwie wersje tych soczewek:

COMPUTER

Polecane dla osób z niewielką korekcją lub dla osób, które potrzebują komfortowego widzenia głównie podczas pracy przy komputerze i do czytania dokumentów (odległości od 30 cm do 1,3m)

COMPUTER +

Polecane dla osób, które potrzebują komfortowego widzenia na większą odległość, np. podczas obsługi klientów pracy przy komputerze (od 30cm do 2m)